Hotel Aurora (Brixen) - ubytování v Itálii - v Jižním Tyrolsku

Rodinné prázdniny

HOTEL AURORA U BRIXENU V ITÁLII

Perfektní místo pro rodinné prázdniny v létě i v zimě

Není vždycky snadné zařídit prázdniny tak, aby byli spokojeni dospělí i děti: děti potřebují zábavu a akci, zatímco dospělí si obvykle přejí klid a odpočinek. Prázdniny v Hotelu Aurora jsou ideálním řešením, jak tyto dva elementy zkombinovat.

Bavte se a relaxujte v bazénu

V akvaparku Acquarena v Brixenu si každý přijde na své: díky obrovské skluzavce, bazénu s protiproudem a velkému wellness centru je tento vodní svět senzací pro celou rodinu – 365 dní v roce.

Zábavní park Plose

Snowboardisté a akrobatičtí lyžaři by si rozhodně neměli nechat ujít Zábavní park Plose a jeho úžasný výhled, to všechno v nadmořské výšce 2300 metrů. Park o délce jednoho kilometru nabízí různé atrakce jako stolové desky, nejrůznější dráhy, funboxy a jiné vybavení vhodné jak pro začátečníky, tak zkušené lyžaře. Pro freestylery je tu k dispozici 10 skokánků různých tvarů a velikostí na Easy Line a Pro Line.

Dětské centrum Kinderland na hoře Plose

Dětské centrum Kinderland, jež je umístěno blízko úpatí, je ideální pro malé děti, které se učí lyžovat. Můžou si tu užívat zábavy ve sněhu a poprvé si vyzkoušet lyžování. Jsou tu dva „kouzelné koberce“, které děti vynesou na vrchol mírného svahu a mezitím na ně dohlíží instruktoři, kteří jsou zárukou toho, že si děti užijí spoustu zábavy a zároveň se naučí všechno potřebné, včetně toho, jak používat vleky.

Sáňkování na Rudi Run

Rudi Run je přes deset kilometrů dlouhá sáňkařská dráha v Jižním Tyrolsku. Je rozdělená do dvou sekcí. Nenáročná dráha je vhodná pro všechny rodiny, které si chtějí užít sáňkování, a pro ty, co touží po něčem speciálním, je tu možnost vyzkoušet si noční sáňkování, které se koná každý páteční večer.

Divoké sjezdové dráhy

Alpine Coaster je dráha, která se nachází na vrcholu hory Klausberg a jedná se o nejdelší a nejvelkolepější horskou dráhu v Itálii. Rychlost až 40 kilometrů v hodině zaručí adrenalinový zážitek na dráze o délce 1800 metrů, která se nachází uprostřed zasněžené krajiny. Jednoduchý brzdový systém dovoluje snadno korigovat rychlost: abyste zvýšili rychlost, stačí páčku tlačit dopředu, když chcete naopak brzdit, páčku přitáhnete směrem k sobě.

<< zpět na předchozí stránku