Hotel Aurora (Brixen) - ubytování v Itálii - v Jižním Tyrolsku

Lyžařský areál Plose

LYŽAŘSKÝ AREÁL PLOSE NABÍZÍ MNOHO MOŽNOSTÍ

Na lyžích v areálu Plose a jiné aktivity

Lyžařský areál Plose splní každé přání. S devíti moderními vleky a sjezdovkami, celkově o délce 43 km, rozdělenými podle úrovně obtížnosti, nabízí ty nejlepší podmínky jak pro rodiny s dětmi, tak pro profesionály. Díky sjezdovce „Trametsch“ se Plose může chlubit vůbec nejdelším lyžařským svahem v Jižním Tyrolsku, který je vždy upravený – s délkou 9 km a převýšením 1 400 metrů je výzvou i pro zkušené lyžaře.

V nabídce je navíc „Snow Fun Park“, shromáždiště snowboardistů a akrobatických lyžařů, jehož vybavení slibuje mnoho adrenalinových zážitků.

Chtěli byste lyžovat, ale neumíte to? Teď je pravý čas se to naučit! Lyžařský areál Plose nabízí mnoho možností: najdete tu vše od půjčovny lyží po lyžařskou školu.

Výhled ve 2000 metrech na běžkách


Těžko bychom našli sport, při kterém pracuje celé svalstvo tak jako při běhu na lyžích. Právě proto je tento sport pozoruhodně zdravá aktivita. Lyžařská oblast Plose se může v tomto směru chlubit jedním zvláštním klenotem: kurz v nadmořské výšce 2050 m skýtá neuvěřitelný výhled na Dolomity. V dohledu jsou například vrcholky Odle a Sass Putia a slunečná cesta vede až k Rossalm, kde se nachází rustikální alpské útočiště, které nabízí místní speciality. Vydatnou svačinou zde znovu doplníte energii.